Školní potřeby a pomůcky

Z důvodu zabezpečení školní budovy je nutné každému dítěti zakoupit čip v hodnotě 100,- Kč. Čipy budou k dispozici u paní Nahodilové v pondělí  3. září po celý den (od 7 hodin) a během zahradní slavnosti.

Z provozních důvodů škola letos nebude zajišťovat pitný režim. Pití si budou děti nosit samy.

Pomůcky budeme vybírat v úterý 4.9. Dodáním všech věcí podle seznamu nám usnadníte jejich vybírání a v dalších dnech se můžeme společně s dětmi věnovat zajímavějším činnostem.

Pomůcky pro 1. ročník 

Do třídy: 2 balení papírových kapesníků 

Do pouzdra nebo aktovky podepsané: lepidlo malé v tubě, tužka č. 1, 2, nůžky, ořezávátko, flétna, dále obaly na učebnice a sešity

Do VV podepsat (osvědčil se štítek přelepený izolepou nebo jméno nesmazatelnou fixou): zástěra nebo pracovní vlastní láhev s pitím, košile, igelitový ubrus na lavici o rozměrech 70 x 50 cm.

Temperové barvy, ostatní výtvarné potřeby a sešity budou pořízeny z peněz za byliny.

Do TV: Vše podepsat a dát do plátěné tašky nebo sáčku (ne do igelitky, děti budou s sebou nosit do haly, na TV a kroužky): tepláky,  tričko, kraťasy, cvičky s podrážkou, která nedělá barevné ani bílé rýhy (vyzkoušejte prosím v obchodě). Pokud dítě nechodí ve sportovní obuvi do školy, potřebuje ještě tenisky na cvičení venku.

Na každou hodinu TV si děti budou nosit láhev na pití a švihadlo na skákání.

Do školní družiny: podepsaná pláštěnka

 

Pomůcky pro 2. až 5. ročník

Denně vlastní láhev s pitím, škola nebude z provozních důvodů zajišťovat pitný režim.

Do třídy: 2 balení papírových kapesníků – pouze 2. a 3. ročník

Do pouzdra nebo aktovky podepsat: lepidlo malé v tubě, tužka č. 1, 2, od 4. ročníku č. 3, nůžky, ořezávátko, flétna (podepsaná), malá průsvitka,  od 3. ročníku trojúhelník s ryskou a kružítko, od 3. ročníku malá kalkulačka. Dále obaly na učebnice a sešity, mazací tabulka, fixy, hadřík.

Do VV podepsat (osvědčil se štítek přelepený izolepou nebo jméno nesmazatelnou fixou): zástěra nebo pracovní košile, igelitový ubrus na lavici o rozměrech 50 x 70 cm, vodové barvy (nejlépe Kohinoor), štětec plochý č. 12, štětce kulaté č. 8 a 4, papírová lepicí páska, 2 x barevné nelepící papíry, 10 tvrdých výkresů formátu A3, 2 skicáky formátu A4.

Temperové barvy, ostatní výtvarné potřeby, pracovní sešity a sešity budou pořízeny z peněz za byliny.

Do TV - vše podepsat a dát do plátěné tašky nebo sáčku (ne do igelitky, děti budou s sebou nosit do haly, na TV a kroužky): tepláky, tričko, kraťasy, cvičky s podrážkou, která nedělá barevné ani bílé rýhy (vyzkoušejte prosím v obchodě). Pokud dítě nechodí ve sportovní obuvi do školy, potřebuje ještě tenisky na cvičení venku.

Na každou hodinu TV si děti budou nosit láhev na pití a švihadlo na skákání.

Do školní družiny: podepsaná pláštěnka (2. a 3. ročník) 

2018 © Základní škola Řeznovice | mapa stránek | powered by iPublisher